汽車主旨 ﹝請按主旨作出回應﹞ | 寄件者 | 傳送日期 |
[#1] 日本自駕遊 GPS 導航唔準確 唔知係咪 setting 出錯 已經揀咗有料優先 輸入電話後 搵到目的地 但沿途指引同 Google map 導航好大出入 最終都係全程靠手機 Google map 帶路先可以去到目的地 各位有冇試過類似經驗 |
阿c 正式會員 210.xxx.xxx.142 |
2015-04-05 07:12 | |
|
[#2] 日本自駕遊 GPS 導航唔準確 我過年係北海道,到最後還車前去入油,部豬PS先出錯! 另外發現Google導航嘅資料update尐! |
dlbf 正式會員 14.xxx.xxx.192 |
2015-04-05 11:06 |
[#3] 日本自駕遊 GPS 導航唔準確 Car Navigation system may not as update as Google. Sometimes we have to use Google Map too. |
sbug 正式會員 116.xxx.xxx.178 |
2015-04-05 12:05 |
[#4] 日本自駕遊 GPS 導航唔準確 本人分别在,東京+近郊如河口湖,輕井澤,名古屋,北海道都全程自駕,冇试過唔凖,可能我全用國道優先,返而有時担心部GPS瓜左点算 ps就算有臨時修路工程都一樣有顯示 最後修改時間: 2015-04-05 12:25:23 |
bigapple28 正式會員 203.xxx.xxx.62 |
2015-04-05 12:23 |
[#5] 日本自駕遊 GPS 導航唔準確 我上次去沖繩自駕個GPS都100%準確 係呢次大阪白濱有馬先出現問題 好彩手機 Google map 幫到手 GPS有冇可能壞咗而冇人知呢? |
阿c 正式會員 58.xxx.xxx.222 |
2015-04-06 02:31 |
[#6] 日本自駕遊 GPS 導航唔準確 題外話 租車公司提供埋ETC卡真係好方便 |
阿c 正式會員 101.xxx.xxx.171 |
2015-04-09 13:20 |
[#7] 日本自駕遊 GPS 導航唔準確 我喺日本自駕無數次,次次都信晒部GPS,除咗一D新路GPS吾識認之外,so far無試過有問題 |
aw168 正式會員 115.xxx.xxx.46 |
2015-04-09 15:07 |
[#8] 日本自駕遊 GPS 導航唔準確 舊年由大板去白濱好準播 我租日產 |
aw709394 正式會員 218.xxx.xxx.82 |
2015-04-09 15:23 |
[#9] 日本自駕遊 GPS 導航唔準確 我Toyota同Nissan都租過,無太大問題 |
aw168 正式會員 115.xxx.xxx.46 |
2015-04-09 15:37 |
[#10] 日本自駕遊 GPS 導航唔準確 咁好大可能我唔識設定 |
阿c 正式會員 101.xxx.xxx.174 |
2015-04-09 16:50 |
[#11] 日本自駕遊 GPS 導航唔準確 我今年二月由東京機場去箱根也發覺相同情況,跟 Google 條 route 比用 GPS 快,例如跟 GPS 要三小時,用 Google 就兩小時,大家都是行高速有料,但某段出口選擇會不一樣,到第二日就轉跟 Google 了。 最後修改時間: 2015-04-09 18:50:51 |
mc225 正式會員 203.xxx.xxx.42 |
2015-04-09 18:43 |
[#12] 日本自駕遊 GPS 導航唔準確 Japanese car gps super accurate even tell u is the traffic light going to be red or green as u are about to approach it ! Inside tunnels has signal. Even my Faye Wong cd I put in to listen it shows songs names in Japanese! Crazy country ! |
seanbeer 正式會員 14.xxx.xxx.203 |
2015-04-10 10:08 |
[#13] 日本自駕遊 GPS 導航唔準確 去過歐洲玩用過租外置或個手機apps, 你就覺得日本跟車既GPS係無敵. |
ET 正式會員 58.xxx.xxx.201 |
2015-04-11 01:33 |
[#14] 日本自駕遊 GPS 導航唔準確 So far我覺得ok, 反而旅遊書D map code成日錯,仲要幾本錯埋一樣! |
ernest 正式會員 14.xxx.xxx.156 |
2015-04-11 17:51 |
[#15] 日本自駕遊 GPS 導航唔準確 上次北海道好準喎,連行邊條lane都顯示埋,入個電話就帶你去到目的地,正喎! 果次係揸 Voxy ! |
Ming Sir 正式會員 1.xxx.xxx.248 |
2015-04-12 02:46 |
按照傳送日期顯示:由舊至新 由新至舊 |