談天說地主旨 ﹝請按主旨作出回應﹞ 寄件者 傳送日期 由舊至新 由新至舊
[#1] 買兩支 SFP    
請問係深水埗或旺角邊到可以係星期六買到兩支其他牌子全新的 1000Base 1550nm 80km SFP module 呢?謝謝!


PhantomGTR
個人訊息 正式會員
220.xxx.xxx.154
2020-03-12 19:58
[#2] 買兩支 SFP    
or try

https://tinyurl.com/rlak9w7

https://tinyurl.com/rmc389d
cornercube
個人訊息 會員
119.xxx.xxx.71
2020-03-12 20:28
[#3] 買兩支 SFP    
Got it, Thanks a lot!
PhantomGTR
個人訊息 正式會員
14.xxx.xxx.99
2020-03-13 16:13
按照傳送日期顯示:由舊至新由舊至新  由新至舊由新至舊
最新資訊 - 影音
支援 Super X-Fi 全像耳機技術,Creative 推出全新 SXFI TRIO 耳機 2020-07-02

最新資訊 - 影音
真實自然 、動力充沛 – OCTAVE V80 SE 膽合併擴音機 2020-07-02

最新資訊 - 影音
JBL 推出 Tomorrowland 特別版 FLIP 5 藍牙喇叭 2020-06-30

最新資訊 - 影音
Bang & Olufsen 推出全新 Beoplay E8 Sport 真無線運動藍牙耳機 2020-06-29